Yazılarım

Öldürmek nasıl bir duygu? Bir seri katilden!

Seri katil anlatıyor!

Hava karardığı gibi o dayanılmaz dürtü yine tüm bedenimi sarmaya başlıyor kan ve et tutkusu. Sanki geceleri daha iyi görüyor ve duyuyorum. Gözüm dönüyor hareket eden her şeye saldırmak istiyorum. Öldürmek nasıl bir duygu bilir misiniz? Öldürmek kafanızdan, parmak ucunuza kadar keskin, çekici ve lezzetli bir duygudur. O kadar da zor bir iştir. Bir parça but, kan, dalak, böbrek tırnaklarınızla kazandığınız bir ödüldür.

Kim bu katil
Kim bu katil acaba?

Öldürmek nasıl bir duygu? Bir seri katilden,

Başarılı bir seri katil aynı zamanda zeki, sinsi, çevik ve çekici olmalıdır. Gecenin içinde sessiz ve hissiz yürürüm. Gece kadar karanlık, kaldırımlar kadar sessiz ve soğuk kadar acımasız olursanız, bir tanrı misafiri, yolunu kaybetmişler, uykusu kaçmışlar mutlaka yemeğiniz olur.

Büyümüş göz bebeklerim gündüz kadar iyi bir görme yeteneği sağlıyor. Işığın değmediği, gecenin ne kadar karanlığı varsa hepsine dalıp çıkıyor ve gelecek kurbanımı arıyorum. Öldürmek nasıl bir duygu, işte böyle bir kere tattınız mı asla bırakamazsınız!

Seri katilden nameler!

Çıkmaz sokaklar bana çıkar!

Ve onlardan biri çıkmaz bir sokakta önümde ilerliyor ona arkasından yaklaşıp boğazlıyorum ve nefes alamadan parçalarına ayırıp yuvama götürüyorum.

Kurban ne kadar debelenirse o kadar çok keyif alıyorum işimden, kendini teslim edene kadar daha da çok sıkıyorum boğazını.  Kan tutkum tatmin oluyor ve sakinleşiyorum. Afiyetle tüm etlerini sıyırıp karnıma dolduruyorum.

Öldürmek nasıl bir duygu? Her zaman kedi pilav yemez!

Her saldırım başarı olmuyor tabii ama dört saldırıdan en az ikisinde kurbanımı mideme indiriyorum. Bazen kurbanlarım benden zeki veya hızlı olabiliyorlar o zaman haklarını veririm ve peşlerini bırakırım.

Bir seri katilden!

Her zaman kurbanımı öldürmesem de eğlenmem garantidir. Her saldırı bir tecrübedir ve eğlenceli bir oyun veya spordur benim için vahşi ve acımasız bir spor. Sağlıklı ve tok olmak, sokakta yaşayan biri için en büyük zenginliktir.

Öldürmek nasıl bir duygu? Ona sorun!
Öldürmek nasıl bir duygu? Ona sorun!

Sokak katili ve öldürmek,

Buralarda yatınız, katınız, spor arabanız olmaz. Bir karton kutu, temiz bir bank, bir saçak altında yaşar ve işe yalın ayak gidersiniz. Nefes almak, hayatta kalmak bile başlı başına bir iştir. Ama ben hiç boş durmam canlı kalabilme işini hallettikten sonra sürekli düşünürüm ve her zaman yeni bir iş ve oluştayım, yani yeni kurbanların peşinde…

Kurbanları şanslıdır onlar her şeyi yiyebilirler ben ise sadece at yiyebilen bir yamyamım yani aslında onların geçinmesi, yaşaması daha kolay. Et ana yemeğimdir ama aşırı yediğim kanlı mangal partilerinden sonra çok nadir de olsa midemi rahatlatmak için ot yiyebilirim.

Öldürmeyi bırakın da ölmek nasıl bir duygu onu öğrenmek lazım! Belki o zaman gerçeği anlardık!

semihbulgur.com

Son Cariye adlı kitabımdaki ” İyi kalpli seri katil Dorina ” adlı öykümden alıntı 03.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın.