Bilim Teknoloji

Syndicate Reboot’un Fragmanı Yayınlandı

Syndicate Reboot’un Fragmanı

Bilgisayar oyunlarını hiç sevmem, bütün gün bilgisayarda çalışsam da hiç oynamadım ve hiç bir hevesimde yok ama bizim işimiz sevenleri birleştirmek, İşte size Syndicate Reboot’un Fragmanı.

Savaşma Barış!

Kan kin öfke kavga dolu bir oyun çocuklara asla tavsiye etmem. Büyük yaşlar için grafik kalitesi ve animasyon realizasyonu gayet iyi, hızlı bir işlemci ile güzelce oynayabilirsiniz. Ama bu oyundur en nihayetinde kimseyi kırıp döküp dövmeyin!

Syndicate Reboot’un Fragmanı!

Electronic Arts Syndicate Reboot’un ilk video’sunu yayınladı. Electronic Arts’ın yayınladı bu 2 dakikalık videoda oyundaki silahlar, yetenekler ve oyunun aksiyonu hakkında fikir sahibi olabilirsiniz.

Fronthome yeni oyun!

Syndicate Reboot Fragmanı,

Fragman boyunca Skrillex’in müziği bize eşlik ediyor. Videonun sonunda oyunun Amerikada satışa sunulacağı tarih yer alıyor. Oyun Avrupada 24 Şubat 2012 tarihinde PC, PS3 ve Xbox 360 için satışa sunuldu.

Son zamanların oyun manyaklığını anlamıyorum. Ayrıca bir de vahşet oyunlarına düşkünlüğü anlamak hiç mümkün değil. Nasıl vakit buluyorsunuz bu boş işlerle uğraşmaya yahu? Yapacak bir sürü işimiz var. Ama sevenler için işte yeni bir oyun fragmanı!

Syndicate Rebootun Fragmanı Yayınlandı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın.