Bilim Teknoloji

Mobil Windows’u Cep Telefonunuzda Deneyin!

Mobil windows

Marka ve modeli her ne olursa olsun dokunmatik ekranlı cep telefonunuzda Windows Phone 7′yi denemek ister misiniz? Test etmekten zarar gelmez mobil windows deneyin.

Mobil Windows’u Cep Telefonunuzda Deneyin!

Microsoft’un, mobil işletim sistemi Windows Phone 7′yi hiç merak ettiniz mi? iOS, Android vs. telefonunuzun işletim sistemi ne olursa olsun hiç farketmez, artık siz de mobil Windows’u kolayca cebinizde deneyebileceksiniz.

Windows mobil deneme!

Tek sahip olmanız gereken şey uygun bir web tarayıcısı. İşte Microsoft’un hazırladığı bu ilginç web uygulaması, Windows Phone 7′yi tüm cep telefonlarında görebilme imkanı tanıyor.

Nasıl yapılır?

Peki bu nasıl mı oluyor? Cep telefonunuzun web tarayıcısına http://aka.ms/wpdemo adresini girip açılan sayfada “Start Demo” satırını tıklayarak Windows Phone 7 demosuna erişebiliyorsunuz. Eğer telefonunuzun tarayıcısı bu demoyu oynatmadıysa aynı yolu bilgisayarınızda uygulayarak da Windows Phone 7 demosunu kullanabilirsiniz.

Sonuç olarak bu sadece bir demo ama kendinizi, kısa bir süre için bile olsa Windows Phone 7 kullanıyormuş gibi hissedeceksiniz. Windows Phone 7′li bir cihaz almayı düşünüyorsanız ya da Windows Phone 7′yi merak ediyorsanız, bu demoya kesinlikle göz atmanız gerektiğini düşünüyorum.

Not: Sanırım Microsoft, Windows Phone 7 ile bile mobil alandaki kötü talihini tersine çeviremeyecek. İlerleyen günlerde yaşanacak yeni gelişmeler haklı olup olmadığımı gösterecektir. Ve yani nihayetinde 2020’ye geldik ve hala mobil uygulamalar da Windows’u göremiyoruz. Siz yine de Mobil windows deneyin bir deeyin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın.