Bilim Teknoloji

Koronada evde spor ve diet uygulamaları

Spor uygulamaları

Evet evlerde koronadan bunaldık, bezdik ama, bu paslanıp, çürüyeceğimiz anlamına gelmiyor. Burada yardımımıza teknoloji ve yani koronada evde spor ve diet uygulamaları yetişiyor. Dostunuz az ise bunalıp sıkıldığınızda akıllı telefonlardan akıl alın!

Kızılay İlk Yardım

İlk Yardım Rehberi

Kızılay İlk Yardım, ücretsiz bir ilk yardım rehberi uygulamasıdır.

Kızılay İlk Yardım, acil durumlarda bilinçli bir şekilde ilk yardım tekniklerini kullanmanıza ve acil durum telefonlarına tek dokunuşla ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir ilk yardım rehberi uygulamasıdır.

Kızılay İlk Yardım Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Sana Özel Diyetler

Diyet Uygulaması

Koronada evde spor ve diet uygulamaları;

Sana Özel Diyetler, farklı diyet listeleri içeren ücretsiz bir diyet uygulamasıdır.

Sana Özel Diyetler, çok sayıda ve farklı türlerde diyet listeleri arasından kendinize uygun diyeti seçmenize olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Sana Özel Diyetler Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Android mobil uygulamalar

Cep Diyeti

Diyet Uygulaması

Cep Diyeti, Türk Mutfağı göz önünde bulundurarak derlenen, diyet yemek tariflerinin yer aldığı ücretsiz bir uygulamadır.

Cep Diyeti, sağlıklı ve dengeli beslenmenizde size yardımcı olacak, Türk Mutfağı yemekleri üzerinde küçük değişiklikler yaparak sağlıklı yemekler yapmanıza olanak sağlayan, diyet yemek tarifleri içeren ücretsiz bir uygulamadır.

Cep Diyeti Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

En iyi nadroid uygulamalar!

Psikoloji.com.tr

Sağlık Uygulaması

Psikoloji.com.tr, psikoloji ile ilgili bilgilere ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir uygulamadır.

Psikoloji.com.tr, uygulamyala aynı adı taşıyan web sitesinde yayınlanan psikoloji ile ilgili bilgilere, haberlere ve çözüm önerilerine ulaşabileceğiniz ücretsiz bir sağlık uygulamasıdır.

Psikoloji.com.tr Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

İlk Yardım & Acil Telefonlar

Hızlı Arama Uygulaması

İlk Yardım & Acil Telefonlar, ihtiyaç duyduğunuz anlarda acil durum telefonlarına tek dokunuşla ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir hızlı arama uygulamasıdır.

İlk Yardım & Acil Telefonlar,gerekli anlarda acil durum telefonlarını tek dokunuşla aramanıza, detaylı ilk yardım bilgilerine ulaşmanıza olanak sağlayan ücretsiz bir hızlı arama uygulamasıdır.

İlk Yardım & Acil Telefonlar Android işletim sistemine sahip cep telefonlarında ve tabletlerde kullanabileceğiniz bir uygulamadır.

Etiketler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Kapalı
Kapalı