Bilim Teknoloji

Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak

Facebook'ta paylaşım

Facebook’ta arkadaşlarınızla gizli ve güvenli bir dosya paylaşımı yapmak ister misiniz ? Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak için cevabınız evet ise bu uygulama tam sizin için.

Facebook Üzerinden Dosya Paylaşmak,

Arkadaşlarınızla dosya paylaşımında bulunuyorsanız bunun için mutlaka Hotfie gibi web tabanlı hizmet ya da Dropbox benzeri bir programdan yararlanıyorsunuzdur. Oldukça kullanışlı ve pratik olan bu programlar Facebook üzerinden dosya göndermek istediğinizde tam anlamıyla ihtiyacınızı karşılayamayabilir.

Facebook’ta dosya paylaşımı!

Facebook’ta gizlilik,

Facebook üzerinde arkadaşlarınızla gizli ve güvenli dosya paylaşımı yapmak istiyorsanız FileFly uygulaması tam size göre. Piyasadaki en iyi Facebook uygulamalardan biri olan FileFly’ı kullanmak için Facebook’ta oturum açmanız yeterli. İstediğiniz dosyayı FileFly’a yükleyerek dilediğiniz arkadaşınızla paylaşabilirsiniz.

Arkadaşlarınız FileFly kullanmıyorsa onlarla bir dosya paylaşımında bulunduğunuza dair bir mesaj alacaktır. Mesajın ardından FileFly kullanmaya başlayan arkadaşlarınız, paylaştığınız dosyaya erişim sağlayabilecekler.

Facebook üzerinden FileFly‘ı ücretsiz kullanmak için burayı tıklayın.

Facebook üzerinden hayatımızı paylaşmışız! Bir kaç dosya paylaşsak ne olur!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın.