Bilim Teknoloji

Anti Hacker’lara müjde

8300 tl maaş

ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) resmi web sitesi  üzerinden 4 bilişim personeli alımı ile ilgili duyuru yayınladı. Bu Anti Hackerlara müjde oldu! Özellikle sınav sonuçları açıklandığı zaman web sitesinin çökmesiyle başı dertte olan ÖSYM ne yapsın? 4 bin 200 ile 8 bin 300 TL arasında maaşla çalışacak 2 yazılım mühendisi, birer ağ yöneticisi ve sistem ve veri tabanı yöneticisi alacak.
Untitled-2

Anti Hackerlara müjde!

 

ÖSYM (Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi) resmi websitesi  üzerinden 4 bilişim personeli alımı ile ilgili duyuru yayınladı. 

Özellikle sınav sonuçları açıklandığı zaman web sitesinin çökmesiyle başı dertte olan ÖSYM, 4 bin 200 ile 8 bin 300 TL arasında maaşla çalışacak 2 yazılım mühendisi, birer ağ yöneticisi ve sistem ve veri tabanı yöneticisi alacak. Alınacak personeller KPSSP3 puanının yüzde yirmisi ile yabancı dil puanının yüzde sekseninin toplamı esas alınarak yapılacak sıralamaya göre en yüksek puanlıdan başlanarak sözleşmeli bilişim personeli pozisyonunun on (10) katı aday arasından, ÖSYM Başkanlığı tarafından gerçekleştirilecek sözlü sınav başarı puanına göre belirlenecek.

Bilişim uzmanı nerede?

Alınacak personeller;

Başvuracak adaylarda aranan bazı özellikler şöyle :
– Ağ saldırıları ve alınacak önlemler konusunda bilgi sahibi olmak, ağ ve data güvenliği bilgisine sahip olmak, ağ üzerinde çalışan yazılımlar geliştirmek.

  • Baskı ve stres altında çalışabilmek, felaket önleme, güvenilir bir şekilde yedekleme ve kurtarma işlemlerinin, gerçekleştirilmesi. Sistemlerin güncel ve her an kullanılır halde tutulması konusunda tecrübeli olmak.”

Anti hacker’lara müjde, parayı buldunuz!

Detaylı bilgiyi şuradan alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Reklam Engelleyici Algılandı

Merhaba. Sitemiz yoğun bir emeğin ürünüdür! Sitede dolaşmak için lütfen Reklam Engelleyicinizi Kapatın.